פריטי חובה בסלון בעיצוב כפרי

הסלון הוא מרכז האירוח של הבית, הלב הפועם של סביבת המגורים. כאן אתם נהנים לארח או לוקחים פסק זמן מהמולת החיים, מתמסרים לספר טוב או לתוכנית טלוויזיה מותחת. אם ברצונכם לעצב את הסלון בסגנון כפרי, סגנון קלאסי ועל זמני שמייבא את חיק הטבע והשלווה הכפרית ישירות לבית, חשוב שתשלבו בסלון מספר פריטי עיצוב, רהיטים ודקורציות שיהפכו את החלל לחדר שנראה כאילו נלקח מוילה טוסקנית. לפניכם מספר פריטי חובה שיסייעו לכם בהשגת המטרה.

הכל מתחיל בספהספת דמסקו
הספה היא מלכת הסלון, הפריט הדומיננטי ביותר במרחב ולכן, חשוב להתמקד קודם כל בה, כיוון שברוב המקרים היא קובעת את הטון של החדר. ספה בהשראה כפרית הינה ספה מאסיבית מבחינת גודל וריפוד – כריות ענק, קווים מעוגלים, שילובי קפיטונאז', רגליים מעץ, ידיות מעוגלות. ניתן למצוא ספות בגוונים משתנים מכהים ועד בהירים, כשקרם ושמנת הם בין האהובים ולנועזים יותר – ספות צהובות שמכניסות שמחת חיים לבית. מי שמחפשת תוספת וספה גדולה יותר, תוכל לבחור ספה בעלת שזלונג או לשדרג בהדום אצילי.

שולחנות קפה מעוצביםשולחן סלון RMO-742
במרכז הסלון, ממש סמוך לספה בולט שולחן הקפה הכפרי. שולחנות סלון כפריים מגיעים במגוון מסחרר של עיצובים: רובם שולחנות רחבים בעלי פלטת עץ גדולה, מדף תחתון, רגליים עם גלגלים או רגלי קבע בגילוף אומנותי, מגירות מיניאטוריות עם ידיות בפרזול ייחודי ואפילו אלמנטים יצירתיים כמו זוג גלגלי עגלה שמדמים עגלה מהכפר, שולחנות ברזל למי שלצד כל רהיטי העץ מעוניין להציב רהיט מנוגד בטיב החומר ואפילו שולחן סלון דמוי מזוודת ענק מעץ ופלדה. אפשר לראות שולחנות קפה מלבניים או מרובעים וגם שולחנות קפה מעוגלים למי שמעוניין לשבור את מסגרת הסלון בצורניות מעוגלת.

הויטרינה עושה הבדל
המזנונים בעלי הויטרינות הם פריט חובה בעיצוב סלון כפרי, שמביא הביתה גם את השיק הנוסטלגי וגם את השיק הכפרי בעת ובעונה אחת. הויטרינות פרקטיות מאוד, כיוון שהן גם כוללות שטח אחסון וגם מהוות פריט דקורטיבי בחלל. הויטרינות עשויות עץ ורגליים בגילופים מעניינים, מגיעות בגוונים כהים או בהירים עם מידוף פנימי ומגירות חיצוניות. לחובבי הז'אנר, עץ משופשף בסגנון וינטאג' בעל מראה יושן ועתיק מיוחד, קונסטרוקציות איקס שמייצרות עניין בחלל, ויטרינות רחבות או צרות להצבה לצד הספה או בפינת החדר.

שידות סלון בטאץ' אצילי
שידות הסלון מככבות אף הן בסלונים בסגנון כפרי, עשויות עץ בגוונים שנעים על סקאלת בהיר-כהה לפי הגוון השולט בחלל, רגליים בקווים מעוגלים, חריצים מעניינים בעץ, מגירות עם ידיות בפרזולים שונים. ניתן להשתמש כשידה מעוצבת שמוסיפה אופי לחלל או כשידת טלוויזיה מסוג אחר.
לצד השידות, נבחרת שלמה של מזנוני סרוויס, ספסלי ישיבה מעץ מחוזקים בכריות בעיטורים עדינים בגוונים התואמים לרוח הכפרית השוררת בסלון ועוד.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות