במהלך 12 שנים אנו עוסקים בייצור רהיטי עץ איכותיים במדינות אינדונזיה, מזרח אסיה (סין), ודרום אסיה (הודו),  ושיווקם בארץ. שיטת העבודה שלנו מאפשרת לנו לייצר ולייבא פריטי ריהוט ייחודיים העשויים עץ מלא, על פי מפרט אדריכלים ומעצבים, תוך שימת דגש גבוהה על ליווי צמוד ומוקפד משלב גיבוש ואיפיון הצרכים ועד לאחר אספקת הריהוט לבית הלקוח.

הסטנדרטים הגבוהים של לקוחות החברה מקבילים לאיכות ולסטנדרטים הגבוהים שאנו מיישמים בכל שלב ושלב בתהליך העבודה מול קהל לקוחותינו, ואנו גאים בכך שלאורך השנים, זוכה "דליה ארמוני" לפידבקים חיוביים מקהל לקוחותינו, בעלי המקצוע, ומלקוחותיהם הפרטיים הנהנים מפרי עבודתנו המשותפת.

כל פריטי הריהוט שלנו מופקים מסוגים שונים של עץ מלא, ומיוצרים בהתאמה אישית. חשוב לנו לקחת חלק בכל שלבי היצירה, ולכן אנו מעורבים גם בתהליך גיבוש ההזמנה, ומסייעים לך לפי בקשתך וכמובן ללקוח שלך לאפיין את צרכיו בצורה מקצועית ומדוייקת. המפרט שאנו בונים עמך נוגע בכל הפרטים הקטנים, החל מסוג העץ, צבעו ועד למידותיו הסופיות. לאחר מכן, כאשר אנו יוצאים אל סין, הודו ואינדונזיה, לצורך הייצור של הריהוט, אנו עושה הכל, בכדי לאתר ולבנות את פריטי הריהוט האינדיווידואליים והמיוחדים שיענו על הנחיותיך ודרישותיו של הלקוח כפי שהוגדרו יחד.

נשמח להיפגש, להציג בפניך את  הריהוט המעוצב שלנו ולשתף עמך פעולה.

שלכם,

דליה ארמוני והצוות

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות