אודות הגלריה לריהוט כפרי של דליה ארמוני - רהיטים מעוצבים, מתחם מלט - בית יהושע


חיפוש באתר
בקרו אותנו בפייסבוק:

וגם באינסטגרם:
Instagram

אודותינו

דף הבית >> אודותינו
החברה הוקמה על ידי לפני כ- 12 שנים לאחר שנשביתי בקסמו של העץ המלא, ביוקרתיות וברב גוניות של מרקם העץ. מאז אני מעצבת מייבאת ומשווקת ריהוט עץ עבור לקוחות המחפשים להתרגש ולהתאהב ברהיטי עץ מעוצבים.
 
אצל "דליה ארמוני" מאמינים כי רהיט אינו רק פריט פונקציונאלי לבית. אלא חלק מהותי מעיצוב הנכס והתגשמות חזונו של הלקוח שלנו, ועל כן, אנו שואפים לספק לו ריהוט מעוצב עץ מלא בעל קונספט ואווירה מיוחדת. אנו מבינים כי הכרחי שיתקיים חיבור הרמוני בין הלקוח לבין הרהיט הייחודי שבו בחר, וזאת במטרה להבטיח את שביעות רצונו המלאה מן הפריט.
 
איכות רהיטי העץ המשווקים על ידי "דליה ארמוני" באה לידי ביטוי לא רק בבחירת חומרי גלם משובחים, כי אם גם בתהליך העבודה עצמו, אשר מתבצע על ידי מיטב אומני הגילוף בסין, הודו ואינדונזיה. בנוסף, במטרה להבטיח התאמה אופטימלית בין הרהיט ללקוח, אנו מייצרים את הרהיטים שלנו בשיטת custom made, בהתאם למפרט מדוקדק של דרישות אשר נבנה במשותף עם הלקוח.
 
אצל "דליה ארמוני", שירות לקוחות מצוין הוא ערך עליון. על מנת ליצור חווית קנייה איכותית ומוצלחת, אנו מקפידים להעניק ללקוחותינו שירות חסר פשרות, החל משלב הכנת המפרט ועד לאחר אספקת הרהיט, תוך האזנה מרבית לצרכיו ולבקשותיו של הלקוח.
 
אני מודה לך על שבחרת להיכנס לאתר שלנו בכדי להתרשם מקולקציות הריהוט המעוצב המופיעות בו.
 
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או פניה בטלפון: 09-8995442 או בנייד 747681 0522 

כתובתה של החנות: היצירה 4, אזור התעשיה פולג, נתניה
 
 
בברכה
דליה ארמוני והצוות
   2013©  כל הזכויות שמורות ל ”דליה ארמוני - ריהוט מעוצב” היצירה 4 א.ת פולג נתניה     טל: 09-8995442  /  052-2747681      פקס: 09-8911094  

אינטרטק - בניית אתרים